Stowarzyszenie Rzeczoznawców Radiestezji

 

Strona główna
Kursy
Program szkolenia
Absolwenci
Wykładowcy
Ciekawostki

srr@vp.pl

02-362 WARSZAWA

IBL.ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. nr 3 pok. 03

telefony :

SEKRETARIAT:

668640274

503076119

 

e-mail:

srr@vp.pl

PRACOWNIA:

608800577

BIULETYN

503076119

 

 

 

 

 

 

 

Studium SRR

       Studium Radiestezji Stowarzyszenia /dawniej Studium Radiestezji i Ochrony Środowiska/ prowadzi  szkolenia zawodowe "Radiestezja i Ochrona Środowiska" umożliwiające profesjonalne wykonywanie ekspertyz radiestezyjnych mieszkań, działek, wytyczania ujęć wody,  zabezpieczania mieszkań i budynków  przed szkodliwymi wpływami takimi jak:  cieki wodne (żyły wodne), promieniowanie uskoków geologicznych, złóż mineralnych, poszukiwaniem źródeł promieniowania radioaktywnego. Absolwenci Studium  zdobywają solidne podstawy wiedzy z dziedzin pokrewnych radiestezji  takich jak: Feng-Shui, koloroterapia, aromaterapia,  litoterapia i bioenergoterapia, hydrogeologia i geodezja.

    Radiestezja -  różdżkarstwo - to wiedza, jak wykorzystać  zdolności paranormalne człowieka do odbioru zjawisk z pozoru niewidocznych. ale mających wpływ na zdrowie i warunki życia. Radiesteta - różdżkarz -  to człowiek posiadający dużą wrażliwość na otaczające go środowisko. Wahadło lub różdżka w jego ręku to tylko wskaźnik, za pomocą którego podświadomość radiestety przekazuje informacje z otoczenia.


 

 Studium Radiestezji i  jest placówką szkoleniową Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji


 

  Kto może uczestniczyć  w szkoleniu w Studium

       Studium realizuje program w czasie trzech semestrów zajęć teoretycznych i praktycznych, warsztatach szkoleniowych, seminariach naukowo-dyskusyjnych oraz praktykach zawodowych.

       W pierwszym etapie szkolenia może wziąć udział każdy zainteresowany możliwością paranormalnego odbioru rzeczywistości, kto cechuje się dużą wrażliwością na otaczający go świat. W trakcie szkolenia kandydat na radiestetę  jest wielokrotnie weryfikowany przez instruktorów  radiestezji na zajęciach praktycznych.

      W dalszych etapach  uczestniczą tylko ci kandydaci, który  wykazali się dobrymi rezultatami w praktycznym stosowaniu wiedzy radiestezyjnej i uzyskali pozytywną opinię  opiekuna grupy. Mogą w nim wziąć udział również osoby, które odbyły szkolenie z radiestezji w innych placówkach szkoleniowych, a chcą rozszerzyć swoje umiejętności.

      W zajęciach warsztatowych mogą uczestniczyć osoby zainteresowane  mające podstawy teoretyczne z tematu warsztatu, a chcące rozszerzyć umiejętności praktyczne.

      W seminariach naukowo-dyskusyjnych mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani aktualnym tematem. Aktualne tematy podawane są na stronie news

 

Kurs radiestezji i bioenegroterapii 22.09.2018r. godz.10.00

 

 

Jubileusz XXV SRR

 

 

W kręgu Geobiologii

 biuletyn SRR

Zamówienia w  redakcji Biuletynu

503076119

 

 

 

 

 

Strona główna ] Kursy ] Program szkolenia ] Absolwenci ] Wykładowcy ] Ciekawostki ]

Wyślij pocztę do iresti@wp.pl z pytaniami i uwagami dotyczącymi tej witryny sieci web. Materiały na tej witrynie są chronione prawami autorskimi. Wykorzystanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem.
Ostatnia modyfikacja: 06 sierpnia 2018